Pronájem lešení RUX Super

Žádná práce ve výškách na stavbách se neobejde bez kvalitně a bezpečně postaveného lešení. Správným výběrem typu a jeho dodavatele lze značně ušetřit a snížit stavební náklady určené na stanovené práce.  Pronájem lešení bývá nejčastějším řešením při běžných stavebních pracích. Nedílnou součástí je dovezení všech komponent a odborně provedená montáž i demontáž kvalifikovanými pracovníky zvolené firmy.

Společnost Rydval a.s. se zabývá prodejem a pronájmem lešení vysoké kvality RUX Super 65 a RUX Super 100 s ohledem na bezpečnost práce. Zakládá si na osobním přístupu a úzké spolupráci se svými klienty. Cenovou nabídku vypracuje stavbyvedoucí, který stavbu navštíví, a vysvětlí veškerou problematiku. Také stanoví termíny dokončení lešenářských prací. Montáž lešení provádějí pracovníci s průkazem lešenáře odborně vyškolení pro práce ve výškách.

Společnost Rydval a.s. nabízí svým klientům taktéž množstevní slevy a v zimním období až o 100 % nižší nájemné! Ceny naleznete v ceníku našich služeb.

Nejpoužívanější typy konstrukcí

Lešení se liší podle druhu a využití, oblíbenými jsou především trubková, rámová a pojízdná.

Trubkové lešení je nejčastější volbou při běžných stavebních úpravách. Manipulace s těžkými železnými trubkami není tak snadná a i stavitelnost je výrazně náročnější než u lešení rámového či pojízdného.

Výhodou rámového lešení RUX je snadná manipulovatelnost, vysoká stabilita zajištující bezpečnost a rychlá stavitelnost díky způsobu, jakým jsou do sebe jednotlivé díly sesazovány.  Žárově zinkovaná ocel je zárukou dlouhé životnosti. Konstrukce je navíc možné zavěšovat nebo pojíždět.  Fasádní lešení RUX Super nachází mnohostranné využití a uplatnění u menších i velkých projektů díky stavitelnosti až do výše 100m.

Pojízdné lešení je snadno přemístitelné a manipulovatelné, díky čemuž si vytvořilo oblibu při méně rozsáhlých projektech a domácích opravách a úpravách domů.

Co byste neměli podcenit

Nesprávné, neodborné montáže a nedodržení zásad bezpečnosti mohou vést ke zranění osob pracujících na lešení nebo dokonce k jejich úmrtí. Montáž profesionální firmou je tedy nejlepší volbou, jak se podobným nepříjemnostem vyhnout.

 

Vložit příspěvek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *